אימון בארגונים

תהליך פיתוח אישי למנהלים ועובדים

מתי העובדים והמנהלים מרגישים מחוברים למקום העבודה? כשהם מרגישים שמעריכים אותם, כשמעניין להם, כשמקום העבודה רואה את הצרכים שלהם ודואג להם. 

אימון לפיתוח אישי בארגונים הוא תהליך שנועד לסייע למנהלים ולעובדים למצות את הפוטנציאל שלהם ולהגשים את יעדי הקריירה שלהם. 

עובדים ומנהלים שזוכים לקבל תהליך אימון אישי מרגישים שרואים אותם. הם מבינים שלמנהלים שלהם אכפת מהם ושההשתייכות לארגון תורמת גם להם.

למה זה כל כך חשוב? 

בעולם הקריירה החדש המאופיין בסביבה עסקית שמשתנה במהירות, אנשים מצפים מהארגון שישקיע בפיתוח האישי שלהם, מה שירחיב את האפשרות שלהם לנוע מתפקיד לתפקיד או בין תחומים ופרויקטים שונים. על ידי השקעה באנשים שלהם, ארגונים נשארים רלבנטיים, והופכים לאטרקטיביים יותר כמעסיקים.

 

מה כולל תהליך כזה?

תהליך האימון כולל סדרה של מפגשים שמטרתם לסייע למתאמנים לזהות את השאיפות, החוזקות, החולשות שלהם. להרחיב את טווח הכישורים והמיומנויות שלהם, ולספק להם את הכלים והטכניקות הדרושים להשגת היעדים שחשוב להם לקדם. 

זהו תהליך מעמיק ומותאם אישית שנוגע במגוון רחב של נושאים, כולל מיומנויות תקשורת, מנהיגות, הנעת עובדים, ניהול זמן והגדרת יעדים, הכנה לשיחות קשות, פיתוח קריירה ועוד.

התהליך נוגע גם במה שמנהל את האנשים מבפנים: במניעים והמוטיבציה הפנימית, בדימוי העצמי, ביצירת הרגלי חשיבה מקדמים ושינוי דפוסי התנהגות מעכבים. למשל, טיפול בסוגיות תסמונת המתחזה, נטייה לפרפקציוניזם, קושי לדבר בישיבות ועוד.

כיצד תורם האימון האישי לפיתוח הארגוני? 

בעקבות השקעה בפיתוח האישי, ארגונים יכולים לצפות לשיפור בתחושת המחוברות של המנהלים והעובדים, שיפור בשביעות הרצון בעבודה, הגברת הפרודוקטיביות, הפחתת התחלופה ולמורל גבוה יותר. 

ככל שהארגון רואה את האדם במלואו ומצליח לחבר בין תהליכי פיתוח ארגוני לצרכים האינדיבידואליים של האנשים – כך הם יהיו אפקטיביים יותר. 

צרו קשר לפרטים נוספים, ואשמח לשוחח: