הגיע הזמן לשינוי קריירה

תהליך אימון אישי לשכירים

*הפנייה בלשון נקבה, אך מיועדת לגברים ונשים כאחד.

השעון המעורר שלך, הוא יודע עלייך יותר ממה שאת מעזה לחלום. הוא שסופג את הקללה הראשונה של הבוקר. הוא שרואה אותך נאבקת כל בוקר מחדש בקריאת ההשכמה שלו, נאחזת בכוח בשאריות החלום ומסרבת להתחיל את היום החדש.

לא פשוט להתעורר כל בוקר בחוסר חשק לעבודה ולצאת מהבית למקום שאינו נכון לך יותר. הלב שלך כבר לא פה, אולי כבר במקום אחר ואולי רוצה לחפש את הדבר הבא, וברור לך שאת חייבת, מתישהו, יום אחד, כשתוכלי, לעזוב.

אבל רגע, מה אם את עושה טעות קשה? כל הזכויות שצברת. הוותק. הפנסיה. וקרן ההשתלמות. וכמה זמן ייקח עד שתתייצבי על משכורת שקרובה למה שיש לך היום. ומי שם בידך שתהיי טובה במשהו החדש הזה שאת חולמת לעשות. וכמה זמן זה ייקח. ובכלל, בגיל שלך עוד אפשר לעשות שינוי קריירה?

זוהי קריאת השכמה

יש בהחלט מה לעשות! נכון, שינוי קריירה הוא לא סיפור פשוט, ודווקא משום כך צריך לבחון אותו היטב, תיאורטית ומעשית, לבחור בו מתוך הרגשות הנכונים ולתכנן אותו בצורה מיטבית. וגם להותיר מקום מסוים להפתעות.

לא קל לעבור תהליך כזה לבד. אני יודעת, כי הייתי שם בעצמי. בתהליך אימון אישי לעצמִיוּת נוכל לברר מה הרצונות האמיתיים שלך, נחדד את הבחירה שלך, נבטיח שאינך בוחרת במוכר והנוח אלא במה שבאמת יעיף אותך, נטפל בכל מה שעוצר ומרתיע אותך ונבנה תוכנית התקדמות שתתאים לקצב וליעדים שלך.

טיפ: בהירות לגבי הדרך תיווצר מתוך השילוב המנצח שבין בחירה פנימית מדויקת ונטולת שיקולים חיצוניים ב"דבר שלך" לבין מבט אמיתי לתוך הלבן של העין של כל מה שמפחיד מדי כרגע. וברגע שיש בהירות – יש תנועה.

תעזו להתחיל לגעת בחלום

– חיבור לעצמִיוּת – ייעוד, ערכים, כישורים, מציאת המשמעות בעשייה.
– יצירת חזון לטווח ארוך ולטווח קצר – ומתוכו נגזור מטרות ויעדים.
– בניית תכנית פעולה אישית לקידום המטרות. מותאמת לסגנון ולקצב אישיים.
– פיתוח ערוצים לביטוי אישי – קטנים וגדולים, מתחילת התהליך ולכל אורכו
– הטמעת כלי מפתח לשפע ולהגשמה: מיקוד ובחירה, הוקרה עצמית וחיצונית.
– עבודה מודעות לתפישות מגבילות ודפוסי התנהגות מעכבים וכלים לעבוד עם זה.
– הנעה לפעולה ולמידה מתוך התנסות – תהליך יישומי, מאופיין בעשייה רבה.
– פיתוח אסרטיביות.

ניפגש בתדירות של פעם בשבוע במשך שלושה חודשים.
התהליך דורש פניות פיזית ונפשית.
נכונות להשקיע, ליזום ולהעז. 

היקף התכנית: 12 מפגשים
משך כל פגישה: שעה וחצי

צרו קשר לפרטים נוספים, ואשמח לשוחח: