מה זה אימון לעצמיות?

לכוון הכי רחוק, והכי קרוב. לעצמנו

אימון לעצמיות הוא תהליך של הכרות מעמיקה עם עצמך שמטרתו להגיע למימוש הכי גבוה שלך. זה תהליך שייתן לך הזדמנות להזכיר לעולם, ובראש ובראשונה לעצמך, מה נועדת לתת.

תהליך מעשי של למידה כיצד להתמודד עם מחסומים פנימיים ולהנהיג את עצמך להישגים מרגשים, תוך כדי הקשבה פנימה למה שנעים ונכון לך באמת.

זאת תחושה מופלאה לנהל קריירה, עסק וחיים בכלל מתוך נאמנות לעצמך, אהבה לעשייה שלך ותחושת משמעות עמוקה.

אני מאמינה שבכל אדם קיים הדבר הייחודי שלו שממתין ומקווה לפרוץ ולהתממש. אלא שרבים מאיתנו מתקשים להגיע למימוש המיטבי הזה שעליו אנחנו חולמים.

ככל שאימנתי יותר אנשים הפנמתי דבר אחד מרכזי שחשוב לי להעביר הלאה:

מימוש עצמי אותנטי, כזה שיש בו תחושת משמעות וסיפוק אמיתית, נובע בהכרח מנאמנות וקרבה לעצמנו. המציאות מלמדת שדרוש אומץ רב כדי להסכים להיות מי שאנחנו באמת. לחיות בגדולתנו.

המטרה הגדולה של תהליך האימון לעצמיות היא ליצור מרחב צמיחה שיש בו בחירה אותנטית וחופשית. אנחנו עושים את זה על ידי העצמת המנהיגות העצמית – אל מול כל מיני קולות חיצוניים המבלבלים, חשיפת הדפוסים הסמויים מהעין שמפעילים אותנו, ושחרור מהכבלים שלהם.

המסר המרכזי שלי הוא שאנו המושכים בחוטים של החיים שלנו, גם אם לפעמים נדמה לנו שלא.

המומחיות שלי היא בהקניית מיומנויות השליטה בחוטים הללו, בין היתר על ידי תהליך מעמיק של חקירת החסמים האישיים, העוצמות הטבעיות וכלים פרקטיים של מעבר מהוויה הישרדותית – להוויה התפתחותית.

כיצד החיבור לעצמיות תורם לך?

זהו תהליך מאתגר במידה רבה, אך באותה נשימה גם מאוד פשוט ונעים, כי הוא מכבד את הקצב והסגנון הטבעיים של כל אדם.

והכי חשוב – מצייד את מי שעובר אותו בכלים לכל החיים שעוזרים לחיות תכלס את החיים שאתם רוצים.

הנחת המוצא שלי היא שככל שנגדיל את החופש להיות מי שאנחנו באמת, מעבר לדפוסים והחסמים, כך ניצור בחיינו הישגים מתגמלים יותרלא רק כלכלית או תדמיתית כלפי חוץ, אלא הישגים שירגשו אותנו ויתנו לנו תחושת משמעות ורווחה פנימית.

בראייה שלי – כולנו ראויים לחיות כך, ויותר מכך – זוהי חובתנו להביא את הדבר הייחודי שאנחנו לעולם במלוא הדרו.

עוד על גישת העצמיות במאמר: "לצאת בנוחות מאזור הנוחות"