להקים עסק משלי

תהליך אימון אישי להקמת עסק עצמאי

להקים עסק עצמאי יכול להרגיש קצת כמו מעבר לארץ חדשה. 

מצד אחד את מלאת התלהבות מהרעיון שאת עומדת להגשים חלום, עסק שיאפשר לך לבטא את עצמך ולעשות מה שאת באמת רוצה.

מצד שני את גם מלאה בסימני שאלה וחששות.
"איך עושים את זה בכלל? האם אצליח? מה יהיה מבחינה כלכלית? האם אסתדר עם השיווק? איך אעז לתמחר כראוי? אני לא מנוסה בכל זה".

 

אולי נתקלת בכל מיני קולות ורעיונות שמלמדים אותך את הנוסחה להצלחה ואת לא בטוחה למי להקשיב, מאיפה להתחיל ומה יעבוד לך הכי טוב. זה יכול להיות מציף ומשתק.

תפקידי הוא לעזור לך במקום הזה. ליצור עבורך מקום שבו תוכלי לעשות סדר בכל הדברים, ולהקים את העסק שלך צעד אחר צעד. לקבל החלטות שנשענות גם על ידע חיצוני, אבל, קודם כל ובעיקר, על ידיעה פנימית, לגבי מה שמתאים ונכון לך

כי אין באמת נוסחה אחת להקים עסק. יש את הדרך שלך,
שתתגלה בפנייך מתוך התנסות בשטח, מתוך לגיטימציה פנימית ללכת עם הנטיות הטבעיות שלך ועם מה שמרגיש לך משמח ומרחיב. 

מה קורה בתהליך?

התהליך מתמקד בהקמת התשתית של העסק, תוך כדי פיתוח יכולות ניהול עצמי ועסקי מתוך חיבור לעצמיות. המטרה היא לעזור לך לבנות עסק שתאהבי.

התהליך הזה עובר בכמה תחנות:

– הקמת תשתית לעסק: חזון עסקי, ייחודיות, קהל יעד, סל שירותים ותמחור.

– חיזוק המודעות לאזורי החוזק שלך, הקצב והסגנון שלך. 

– עבודה נכונה עם מטרות ויעדים – כך שהם יקדמו אותך ולא יהפכו לנטל.

– מיפוי ערוצי שיווק, התנסות ובחירה בדרכי שיווק וגיבוש תכנית שיווקית.

– פיתוח חוסן מנטאלי: עבודה על תפישות מגבילות ותרגול חלופות מקדמות. 

– חיזוק ההובלה שלך כבעלת העסק: פיתוח אסרטיביות ופרואקטיביות.

– ניהול משימות: פיתוח כלים להתנהלות אפקטיבית כעצמאית

לקוחות מספרות:

המילה 'עצמאית' הפחידה אותי מאוד, כבת להורים שכירים, העולם נראה לי מפחיד, וחוסר בטחון כלכלי זה משהו שלא הייתי מוכנה לשמוע עליו. הייתי זקוקה ליד מכוונת, שתדריך אותי כיצד לעשות את זה צעד אחר צעד. בעבודה עם נורית רכשתי כלים רבים וחשובים לקראת המעבר שלי לעולם העצמאות.

הדבר החשוב ביותר שקיבלתי הוא היכולת להתמודד עם הפחדים והשדונים שלי. לצאת מהתקיעות. נכנסתי לסטייט אוף מיינד מתאים לעשייה וצמיחה. והאמת שהיה הרבה לעשות: תוך כדי האימון פתחתי תיק במס הכנסה, הדפסתי קבלות, הגדרתי את השירות שלי והתחלתי לשווק.

נורית עזרה לי להיות מוכנה לקראת הלקוחות, גם מבחינה רגשית, והם אכן הגיעו. היה מרגש להוציא את הקבלה הראשונה שלי עבור הלבשת-בית של זוג מקסים. היום אני מרגישה בשלה ומוכנה לפרוץ קדימה והכל בזכות העבודה עם נורית"

"אחד הדברים המרכזיים שקיבלתי בעבודה עם נורית זו ההבנה שעם האותנטיות שלי אני יכולה להצליח. האמונה שאני יכולה להביא את עצמי מו שאני. גם מבחינה שיווקית, לחפש את הדרך שנוחה לי ובקצב שלי, לא לעשות דברים בגלל שאיזה גורו אמר. לא חייבת אסטרטגיות מתוחכמות, טיפול בהתנגדויות וכד'. הבנתי שמה שחשוב בעסק שלי, בכתיבת סיפורי חיים, זה להביא את המסר שאני מאמינה בו: שאנשים זקוקים שיקשיבו להם ושידעו מי הם היו במהלך חייהם.

הייתי בתחילת הדרך בעסק שלי ובזכות העבודה עם נורית, הבנתי שאני לא צריכה להשוות את עצמי לוותיקים ומנוסים ממני, אלא לבוא כמו שאני ומי שמתאים לי כבר יתחבר. וזה באמת מה שקרה. האנשים המתאימים הגיעו אלי משום שהתחברו לאישיות שלי. מבחינת אפיקי השיווק, בחרתי את מה שנוח לי, היכן שאני יכולה להיות אני עצמי וזה עובד.

גם בשיחת מכירה נורית עזרה לי להבין משהו מאוד חזק. אני לא צריכה להיות סוחרת ממולחת ומתוחכמת. פשוט לבוא ממקום אותנטי של אמפתיה, כפי שמתאים לי, וזה מה שישכנע.